Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Vanduo biurams

Vanduo biurui, filtrai-kuleriai ofisui | kaina | jauritas.lt

Ar reikalingi vandens filtrai biure?

Ar reikalingi vandens filtravimo aparatai - "cooleriai" biure? Jokia paslaptis, kad daugelis įmonių rūpinasi ne tik savo vadovais, bet ir darbuotojų darbo vieta. Todėl daugelyje biurų galima rasti vandens aparatus, kurie aprūpina visą personalą kokybišku vandeniu. Taip galima suprasti kokia darbuotojai yra svarbūs įmonei.

Įmonės, kurios rūpinasi savo darbuojų sveikata, stengiasi savo darbuotojams sukurti patogias darbo sąlygas neretai renkasi patogumą, kurį sukuria biuro vandens filtrai. Jų paskirtis yra ne tik našaus vandens kiekio užtikrinimui visame biure, bet karšto ir šalto vandens gamybai. Tai palengvina darbuotojų darbą, nes aparatas iškarto gali pagaminti verdantį vandenį, kuriuo galima plikyti kavą, arbatą ar pasigaminti maisto. Lyginant Krausen gamintojo vandens aparatus su filtru "ąsočiu", kuris taip pat populiarus filtravimo indas biuruose, labiau praktiškesni yra pirmi. Filtras "ąsotis"gali išfiltruoti ir saugoti apie 8,2 litro kokybiško vandens, tačiau negali nei atvėsinti jo, nei pašildyti. Todėl praktiškas ir geriausias pasirinkimas gali būti vandens aparatas iš jauritas.lt, kuris skirtas biurams-ofisams. Tad iškarto galima atsakyti į klausimą ar reikalingi vandens aparatai. Taip, vienareikšmiškai.

Vandens aparatų funkcijos

Be atvėsinto iki +10 °C vandens karštomis vasaros dienomis darbe galima tikėtis ir verdančio vandens iki +95 °C. Tai palengvina darbuotojų padėtį biure ir tuo pačiu sumažina išlaidas, jei verdantis vanduo biure yra naudojamas kavos ar arbatos virimui. Nereikia pirkti papildomo virdulio, todėl aparatai vandens gaminimui yra geriausias pasirinkimas.

Karštomis vasaros dienomis galima mėgautis vėsiu ar net šaltu vandeniu iš aparato. Vargu ar yra dar geresnių sprendimų norint atsivėsinti per karščius bei atstatyti skysčių balansą organizme kokybišku vandeniu.

Krausen vandens valymo aparatai gerina įvaizdį

Kiekviena save ir savo klientus gerbianti įmonė savo biure turi vandens aparatą, kuris gerina ir jos įvaizdį. Tai yra svarbu norint išlaikyti gerus santykius su klientais, kurie neliks nepastebėję patogumo karštomis vasaros dienomis kai laukia priėmimo. Arba karštos kavos ar arbatos šalčiausią žiemą neatsisakys nė vienas. Todėl įvaizdžio gerinimui bei klientų ir darbuotojų patogumui geriausias pasirinkimas yra vandens aparatai.

Vandens filtrai biurui-tai vandens sistemos, kurios leidžia mėgautis švariu ir tyru geriamuoju vandeniu biuruose, mokyklose, ligoninėse ir kitur – aparatai gali būti pajungiami net prie sudėtingiausių vandentiekio vietų.

Šiuose Cooler aparatuose vanduo bus išvalytas nuo įvairių priemaišų: smėlio, rūdžių, dumblo, nitratų, sunkiųjų metalų, chloro, kenksmingų virusų ir bakterijų bei kitų neigiamą poveikį žmogaus organizmui darančių medžiagų. Mūsų kataloge galite pamatyti keletų šių įrenginių rūšių, todėl rasite tai, kas atitiks būtent Jūsų poreikius.

Susisiekite su mumis dabar ir mūsų kvalifikuoti specialistai padės Jums išsirinkti tinkamą įrenginį ir atsakys į visus Jūsų iškilusius klausimus apie Cooler osmoso aparatus.

Vanduo yra pagrindinė mūsų kūno sudedamoji dalis, jis būtinas organizmo gyvybinėms funkcijoms palaikyti. Vanduo sudaro didžiausią žmogaus organizmo dalį – apie 60-70 procentų. Netekęs apie 12-20 procentų vandens, organizmas žūsta apsinuodijęs savo paties apykaitos produktais. Gyvybiniai procesai gali vykti tik tada, kai ląstelėse yra pakankamai vandens. Jis padeda pasisavinti vitaminus ir mineralines medžiagas iš maisto. Akivaizdu, jog vanduo būtinas, kad galėtume išgyventi. Todėl specialistų teigimu vandens gėrimas turi tapti įpročiu.

Tai šiuolaikiškas, saugus ir patikimas  sprendimas, prijungiamas tiesiai prie vandentiekio.

Penkių pakopų osmoso sistema idealiai tinka Jūsų biurui. Gamina šaltą ir karštą geriamą vandenį. Ši RO sistema gali dirbti visas 24 valandas per parą, gamina karštą, šaltą ir vidutinės temperatūros geriamą vandenį, yra modernaus dizaino, kompaktiškas ir labai paprasto naudojimo.

Privalumai:

  • Vandens pašildymas iki 95oC;
  • Paprastas naudojimas ir filtravimo elementų pakeitimas;
  • Atskiri Karšto/Šalto mygtukai;
  • Penkios RO sistemos pakopos;
  • Galima rinktis skirtingą temperatūrą: karštą, šaltą ir kambario
  • 8 litrų talpos rezervuaras.

Plačiau

Vanduo biurams

Krausen Cooler Star Plus Krausen Cooler Star Plus
−20%
  • −20%

Vandens filtras biurams KRAUSEN 75 OFFICE STAR (Cooler)

 Ar žinojote, kad darbuotojo atsigėrusio stiklinę vandens, jo smegenys gaus ne tik deguonies, greitės reakcija ir darbo tempas, pagreitės mąstymo procesai, ir žinoma-gerokai sumažės nuovargis.

Jums padės vandens filtras, gaminantis ledo tirpsmo vandenį.

Jūsų tobulas sprendimas-filtras gaminantis ledo tirpsmo vandenį, ar kada girdėjote apie tokį?

Sistema tiekia atvėsintą iki +10° C, įkaitintą iki +95°C, taip pat palaiko kambario temperatūros vandenį. Sistema idealiai tinka biurams, viešos paskirties erdvėms, tačiau taip pat skirta naudotis ir jūsų namuose.

412,80 € Reguliari kaina 516,00 € Kaina