Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Vibraciniai šepečiai

Vibraciniai turbo šepečiai

Elektriniai turbo - vibraciniai šepečiai KRAUSEN POWER BRUSH, skirti giluminiam minkštų paviršių siurbimui.

Vibruojantis dulkių siurblio šepetys su atskiru varikliu gali suteikti keletą privalumų:

 

Atskiras šepetį maitinantis variklis užtikrina didesnį sukimosi ir vibravimo lygį, kuris gali padėti efektyviau išpurenti ir pašalinti purvą bei šiukšles giliai iš paviršių.

 

Geresnis naminių gyvūnų plaukų šalinimas: Šepečio vibracija gali padėti suskaidyti ir pašalinti naminių gyvūnų plaukus ir kitas įsisenėjusias šiukšles nuo kilimų, baldų ir apmušalų.

 

Didesnis universalumas: Atskirą variklį turintį šepetį galima reguliuoti arba pakeisti, kad jis tiktų įvairioms valymo užduotims ir paviršiams, todėl dulkių siurblys tampa universalesnis ir naudingesnis.

 

Geriau tinka jautriems paviršiams: Atskirą variklį turintį šepetį galima reguliuoti švelniau, kad būtų galima saugiai valyti jautrius paviršius jų nepažeidžiant.

 

Geriau tinka giluminiam valymui: Šepetėlio vibracija padeda pasiekti giliai į kilimus, baldus, čiužinius ir apmušalus, todėl pašalinama daugiau purvo ir šiukšlių nei dulkių siurbliu be vibruojančio šepečio.

 

Geriau šalina purvą ir šiukšles iš plyšių: Vibracinį šepetį galima reguliuoti taip, kad jis pasiektų siauras erdves ir plyšius, o tai gali padėti pašalinti nešvarumus ir šiukšles, kurių įprastinis dulkių siurblys gali nepastebėti.

 

Geriau šalina nešvarumus ir šiukšles iš kampų: Vibruojantį šepetį galima reguliuoti taip, kad jis pasiektų kampus ir kraštus, todėl juo galima pašalinti nešvarumus ir šiukšles, kurių įprastas dulkių siurblys gali nepastebėti.

 

Geriau šalina nešvarumus ir šiukšles nuo laiptų: Vibruojantį šepetį galima reguliuoti taip, kad jis pasiektų laiptų kampus, todėl juo galima pašalinti nešvarumus ir šiukšles, kurių įprastas dulkių siurblys gali nepastebėti.

 

Rinkdamiesi vibruojantį dulkių siurblio šepetį, turėtumėte atsižvelgti į:

 

paviršių, kuriuos valysite, tipą: Kai kurie šepečiai geriau tinka tam tikrų tipų paviršiams, pavyzdžiui, kilimams ar kietmedžio grindims, valyti.

nešvarumų ir šiukšlių, kuriuos reikia pašalinti, tipą: Kai kurie šepečiai geriau tinka tam tikrų tipų purvui ir šiukšlėms, pavyzdžiui, naminių gyvūnų plaukams ar smulkioms dulkėms, šalinti.

Šepečio dydis: Įvertinkite šepečio dydį, atsižvelgiant į valomus paviršius. Didesnis šepetys gali būti tinkamesnis dideliems plotams valyti, o mažesnis šepetys - ankštoms erdvėms valyti.

Šepetėlio reguliuojamumas: Ieškokite šepečio, kurį galima reguliuoti, kad jis tiktų įvairioms valymo užduotims atlikti, pavyzdžiui, šepečio galvutę galima reguliuoti įvairiais kampais arba nustatyti skirtingą vibracijos greitį.

Šepečio galingumas: Šepetys su atskiru varikliu gali būti galingesnis už šepetį, kuris maitinamas dulkių siurblio varikliu.

Suderinamumas su dulkių siurbliu: Įsitikinkite, kad pasirinktas šepetys yra suderinamas su jūsų dulkių siurbliu ir kad jį galima lengvai prijungti ir atjungti.

Plačiau

Vibraciniai šepečiai