Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Laižalai gyvūnams

Himalajų druskos laižalai gyvūnams

Laižalai gyvūnams

Himalajų druskos laižytuvas - tai druskos gabalėlis, paprastai pagamintas iš Himalajų druskos ir skirtas gyvūnams laižyti arba vartoti. Manoma, kad jis teikia įvairios naudos gyvūnų sveikatai.

10 Himalajų druskos laižalo naudojimo gyvūnams privalumų:

Suteikia svarbiausių mineralinių medžiagų: Himalajų druskos laižytuvai gyvūnams suteikia svarbiausių mineralų, tokių kaip magnis, kalis ir kalcis, kurie būtini jų bendrai sveikatai ir gerovei.

Palaiko elektrolitų pusiausvyrą: Himalajų druskos laižikliai gali padėti palaikyti gyvūnų elektrolitų pusiausvyrą, kuri būtina tinkamam drėkinimui ir raumenų veiklai.

Skatina sveiką odą ir kailį: Himalajų druskos laižikliai gali padėti palaikyti sveiką odą ir kailį, nes aprūpina gyvūną svarbiausiais mineralais ir mažina uždegimą.

Gerina virškinimą: Himalajų druskos laižikliai gali padėti pagerinti virškinimą skatindami druskos rūgšties gamybą ir skatindami tinkamą maistinių medžiagų įsisavinimą.

Mažina stresą: Himalajų druskos laižymas: Himalajų druskos laižymas gali padėti sumažinti gyvūnų stresą, nes skatina atsipalaidavimą ir mažina uždegimą.

Gerina kvėpavimo funkciją: Himalajų druskos laižymas gali padėti pagerinti kvėpavimo takų veiklą, nes suardo gleives ir mažina uždegimą.

Mažina raumenų spazmus: Himalajų druskos laižikliai gali padėti sumažinti raumenų spazmus, nes reguliuoja raumenų funkciją.

Detoksikuoja organizmą: Himalajų druskos laižikliai gali padėti detoksikuoti organizmą, nes subalansuoja pH lygį ir pašalina toksinus.

Gerina kaulų sveikatą: Himalajų druskos laižytuvuose yra magnio, kuris būtinas stipriems kaulams.

Plačiau

Laižalai gyvūnams