Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

5 - 8 - ių pakopų vandens filtrai

5 - 8 - ių pakopų vandens filtrai

Kokia nauda mineralizatoriaus atvirkštinio osmoso vandens filtre ?

Kodėl jums reikalingas mineralizatorius?

Dėl prastos vandentiekio vandens kokybės  osmoso filtrai yra plačiai montuojami privačiuose butuose ir namuose. Sistemos, veikiančios atvirkštinės osmozės principu, užtikrina aukščiausią apsivalymo laipsnį. Bet jie yra didesnės eilės nei kiti filtrai. Kyla klausimas: ar prasminga papildomai leisti pinigus vandens mineralizatoriaus įrengimui po atvirkštinės osmoso membrana?

Atvirkštinio osmoso sistema pagrįsta iš anksto paruošto vandens priveržimu per membraną su labai mažomis skylėmis. Jų dydis yra panašus į vandens molekulių dydį, todėl 99% jame ištirpusių medžiagų yra sulaikomos ir nuplaunamos į kanalizaciją. Skaitykite daugiau apie atvirkštinio osmoso valymą. čia arba žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą:

Be kenksmingų priemaišų, membrana nepraleidžia ir gyvybiškai svarbių elementų: kalcio, magnio, kalio druskos ir kiti. Daug diskutuojama apie tokio beveik distiliuoto vandens gėrimo pavojų.

 • Osmoso priešininkai yra tikri, kad mažai mineralizuotas vanduo iš organizmo išstumia druskas. Jų trūkumas sukelia kaulų ir kremzlių audinių problemas, padidina aritmijų ir artrozių riziką, neigiamai veikia dantų ir dantenų būklę.

 • Kita pusė teigia, kad tokio vandens gerimas neturi neigiamos įtakos sveikatai ir nesukelia druskos trūkumo. Juk mineralus gauname su maistu ir kitais gėrimais. Taip pat yra oficialių įrodymų, kad žmonės, kurie daugelį metų gėrė silpnai druskingą vandenį, nesiskundė prasta sveikata.

Kas yra mineralizatorius?

Mineralizatorių - sudaro mineralinis užpildas, įdėtas į keramikinį ar plastikinį dėklą. Jos užduotis - sureguliuoti pH ir padidinti mineralų kiekį. Paprastai valymo sistemos schema apima mineralizatoriaus sumontavimą priešais geriamąjį čiaupą iškart po anglies antrinio filtro. Dažnai anglies ir mineralizaciniai užpildai sujungiami vienoje kasetėje, tada dingsta poreikis atlikti papildomą veiksmą.

Mineralizatorių užpildymą sudaro kalcitas. Šios formos gamtoje paplitęs kalcio karbonatas. Be to, pridedami magnio, natrio ir kalio katijonai, taip pat karbonatų, sulfidų ir chloridų anijonai.

Tiesioginio srauto osmoso vandens filtras turintis daug privalumų:

1.      Kompaktiškumas

 1. Universalumas. Integruotas siurblys leidžia prisijungti prie vandens tiekimo sistemos, kurios slėgis yra 0,5 atm.

3.      Aukštas našumas. 3,6-3,9 litro per minutę

4.      Mažai išteka į kanalizaciją – „dren water“ 0,9-1,2 litro

 1. Ilgaamžiškumas. Yra automatinio membranos plovimo funkcija: po kiekvieno filtravimo sistemos įjungimo 20 sekundžių galinga vandens srovė praeina per ją priešinga kryptimi. Taigi jis išvalomas, ilgą laiką išlaikant savo savybes. Dėl to membrana trunka ilgiau, o išmetimų į kanalizaciją skaičius mažėja.

 2. Aukštos kokybės vandens valymas ir mineralizavimas, įskaitant prisotinimą naudingais mikroelementais.

 3. Paprastas naudojimas ir valdymas dėl diodų skydelio su šviesos indikatoriais.

 

 

Geriamo vandens sistemos, liaudyje žinomos kaip atbulinio osmoso (reverse osmosis) arba RO yra bene labiausiai mitais apipinta namo infrastruktūros dalis. Dažnam teko susidurti su komivojažieriais einančiais per namus/butus ir siūlančiais vandens gerinimo sistemas kainuojančias po kelis ar net keliolika tūkstančių litų. Kitam pasirinkimo spektro gale yra sistemos, kainuojančios vos kelis šimtus litų. Jei visai tiksliai normalią 5-6 pakopų RO sistemą galima nusipirkti už nepilnus 400Lt.

 Kai pats pradėjau ieškoti geriamo vandens sistemos pirmas klausimas, kuris man kilo – kuo skiriasi atbulinio osmosio komplektas už 450 eur ir 1400 eur ? Ir ar tikrai sistema kainuojanti 1400 eur verta tokios kainos. Į šiuos klausimus ir pabandysiu žemiau atsakyti.

 Svarbiausias klausimas prieš renkantis geriamo vandens sistemą – koks slėgis jūsų vandentiekio sistemoje. Atbulinio osmoso membranos optimaliai dirba esant 3-7 atmosferų slėgiui, optimalus rekomenduotinas – 6 atmosferos. Jei jūsų sistemoje slėgis mažesnis – teks rinktis sistemą su slėgio kėlimo siurbliu. Jei slėgis didesnis – teks jį mažinti. Esant per mažam slėgiui bus švaistomas vanduo. Jei Jūs planuojate statyti geriamo vandens sistemą nuosavame name, kur vanduo tiekiamas hidroforo pagalba – Jums tikriausiai teks statyti slėgio kėlimo siurbliuką. Jei gyvenate daugiabutyje – gali tekti mažinti slėgį (gerokai pigiau nei siurblys). Bet kuriuo atveju prieš renkantis sistemą tikslinga būtų vandens slėgį pasimatuoti.

 Pagrindinis RO sistemos elementas – atbulinio osmoso membrana. Jos pagalba yra pašalinami pagrindiniai teršalai ir teoriškai, praeina tik grynas vanduo. Pagrindinis kriterijus, pagal kurį membranos rūšiuojamos – tai jų pralaidumas, matuojamas galonais per dieną. Buitinėms membranoms šis dydis svyruoja 50 GPD, 75 GPD, 100 GPD. Nelabai galiu įsivaizduoti šeimą suvartojančią daugiau nei 100 galonų per dieną. Taip pat svarbu ir pačios membranos kokybė (dažnai reklamose vyrauja teiginiai: membrana pagaminta JAV). Jei gamintojo šalis neakcentuojama – membrana bus pagaminta Kinijoje. Internete vyrauja nuomonė, kad gera membrana gali tarnauti 3-5 metus, normali (įskaitant kiniškas) – 2 – 4 metus.
 Pirminiai filtrai – elementas užtikrinantis membranos ilgaamžiškumą. Internete vyrauja nuomonė, gal gera sistema privalo turėti bent 5 pirminius filtrus (mano nuomone, dažnai gali užtekti tik 3). Kita vertus populiaresnės sistemos turinčios 2 anglies filtrus ir tik vieną kietų dalelių. Taip iš ateinančio vandens efektyviau pašalinamas chloras (galintis suardyti atbulinio osmoso membraną). Žinoma, tokios sistemos savikaina didesnė. Daugelis šaltiniu rekomenduoja dėti vieną kietų dalelių ir du anglies pirminius filtrus.

Priklausomai nuo to, kur bus naudojamas vanduo, už RO membranos statomi papildomi vandens kokybės gerinimo filtrai. Aktyvios anglies filtras statomas praktiškai visada (pagerina vandens skonį ir kvapą). Tokia sistema dažnai vadinama RO5 (3 pirminiai filtrai, 1 membrana, 1 aktyvios anglies filtras). Papildomai prie šios sistemos galima prijungti mineralizatorių (grąžina į vandenį atbulinio osmoso membranos pašalintus mineralus), UV filtrą (žudo mikroorganizmus) ir t.t.

 Korpusas. Tokių filtrų komponentai, tokie kaip korpusai, jungtys, ventiliai ir t.t. yra kokybiškesni, tarnaus ilgiau ir t.t. Tikriausiai tame yra teisybės. Susiduriame, klientai savarankiškai įsigyję skundžiasi, kad yra pirkę Kinijoje gamintus filtrus juos reikia atidžiai patikrinti: per sujungimus jie yra linkę leisti vandenį.

 Elektronika. Daugelis šiuo metu pardavinėjamų po „kriaukle kabinamų“ geriamo vandens sistemų neturi jokio elektroninio valdymo ar informacijos pateikimo sistemų. Nors elektronika šio filtro darbui ir nėra būtina, bet ji gali prailginti filtro tarnavimo amžių ir palengvinti jo priežiūrą. Pagrindiniai „elektronikos“ atliekami veiksmai:

·         Matuoja vandens užterštumą prieš ir po membranos. Taip galima nustatyti membranos būklę ir kada ją reikia keisti. Turi TDS matuoklį.

·         Atsimena kada buvo pakeisti filtro komponentai ir primena apie jų tarnavimo laiko pabaigą

·         „Praplauną“ atbulinio osmosio membraną taip prailgindami jos tarnavimo laiką.

 

 1. Kodėl jums reikalingas mineralizatorius?

 2. Kas yra mineralizatoriaus kasetė?

 3. Aptarnavimas ir prekių keitimas

 4. Geriausi mineralinio vandens filtrų modeliai

 5. Tiesioginio srauto suskaidyto atvirkštinio osmoso sistema su mineralizacija

 6. Kodėl jums reikalingas mineralizatorius?

   

Penkių-aštuonių pakopų geriamojo vandens filtrai su Osmoso membrana, su mineralizatoriumi

Plačiau

5 - 8 - ių pakopų vandens filtrai

8-ių pakopų vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN su mineralizatoriumi 8 - IŲ PAKOPŲ RO GERIAMO VANDENS FILTRAS KRAUSEN 75 SS PLUS
−35%
 • −35%

8-ių pakopų vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN

Vandens filtras LUXE STYLE RO 75 MODERN tai 8-ių pakopų geriamojo vandens valymo sistema . Tai vandens filtras Krausen su mineralizatoriumi ir  šarminiu filtru kuris prisotina, valant vandenį dalinai prarastais, jonizuotais kalcio, magnio, natrio, kalio mineralais, padidina vandens  pH. 

Nuo šiol savo virtuvėje turėsite visiškai švarų mineralizuotą vandenį su ledo tirpsmo struktūra ir pH.

259,35 € Reguliari kaina 399,00 € Kaina
geriamo vandens filtras 100 LED geriamo vandens filtras 100 LED
−37%
 • −37%
 • Komplektas

Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED

Ar kada svajojote apie švarų, malonaus skonio ir nosies neriečiančio kvapo vandenį savo namuose?

Vandens filtras KRAUSEN RO 100 LED su integruota penkių pakopų valymo sistema – kaip tik tai, ko Jums reikia.

Geriamojo vandens filtras efektyviai pašalina bakterijas, virusus, nuodingus junginius ir radioaktyvias daleles. Atbulinio osmoso membrana nepriekaištingai išvalo vandenį net nuo 96–99 %  visų žinomų teršalų. 

Tik švarus ir grynas vanduo Jūsų namuose su vandens filtru KRAUSEN RO 100 LED.

189,00 € Reguliari kaina 300,00 € Kaina
TDS matuoklis TDS matuoklis
−30%
 • −30%

TDS matuoklis

TDS matuoklis skirtas tirti ištirpusių kietųjų medžiagų koncentraciją vandenyje . Parodo kiekį mg/l.

24,33 € Reguliari kaina 34,75 € Kaina