Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Siurbliai su vandens filtru

Dulkių siurbliai su vandens filtru veikia labai paprastai. Visos susiurbtos dulkės, bei kiti nešvarumai per vamzdį yra perduodama į specialią talpą, kurioje yra vanduo. Molekulinis separatorius, išskaido oro burbulus, dulkės nusodinamos į vandenį, tai visiškai panaikina, bet kokią tikimybę dulkėms sugrįžti  atgal į aplinką. Taigi, namai tampa ne tik švaresni, tačiau ir hipoalerginiai. Tam tikra prasme išvalomi ne tik grindų paviršiai, tačiau ir visa aplinka, net oras, kuriuo mes kvėpuojame.

Tinkamai namų priežiūrai – geras siurblys yra vienas svarbiausių įrenginių. Rinktis reikia tiek pagal savo, tiek būsto poreikius. Kuo daugiau patalpų ir kuo daugiau nešvarumų kaupiasi (jeigu turite vaikų, gyvūnų...) – tuo galingesnio siurblio reikia. Tai yra investicija ilgiems metams, tad įsigykite sistemas, kurios suteiks Jūsų namams ne tik daugiau švaros, tačiau ir jaukumo. Galiausiai, švarūs namai padeda išvengti įvairių ligų, kurias gali sukelti nuolatos sklandančios ore dulkės .

Gyvenkite švariai, tačiau neskirkite tam daug laiko! Juk su gera įranga – viskas yra įmanoma.

Plačiau

Siurbliai su vandens filtru

Krausen Yes Krausen Yes
−10%
  • −10%

Dulkių siurblys Krausen Yes

KRAUSEN YES - Dulkių siurblys su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi. Visiškas oro valymas nuo dulkių, alergenų, kvapų. Bet kokio paviršiaus valymas be Hepa filtrų ar dulkių maišelių. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

288,00 € Reguliari kaina 320,00 € Kaina
Dulkių siurblys Krausen Yes Luxe
−10%
  • −10%

Dulkių siurblys Krausen Yes Luxe

Dulkių siurblys KRAUSEN YES LUXE -  su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi. Visiškas oro valymas nuo dulkių, alergenų, kvapų. Bet kokio paviršiaus valymas be Hepa filtrų ar dulkių maišelių. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

 

375,30 € Reguliari kaina 417,00 € Kaina
Krausen Aqua Krausen Aqua
−10%
  • −10%

Dulkių siurblys Krausen Aqua

Dulkių siurblys KRAUSEN AQUA - su vandeniu, vietoje filtro. Visiškas oro valymas nuo dulkių, alergenų, kvapų. Bet kokio paviršiaus valymas be Hepa filtrų ar dulkių maišelių. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

278,36 € Reguliari kaina 309,29 € Kaina
KRAUSEN ECO KRAUSEN ECO
−10%
  • −10%

Dulkių siurblys KRAUSEN ECO

Dulkių siurblys  su vandeniu KRAUSEN ECO -  su vandens filtru ir molekuliniu separatoriumi. Visiškas oro valymas nuo dulkių, alergenų, kvapų. Bet kokio paviršiaus valymas be Hepa filtrų ar dulkių maišelių. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

286,69 € Reguliari kaina 318,54 € Kaina
Krausen Eco Luxe Krausen Eco Luxe
−20%
  • −20%

Dulkių siurblys su vandens filtru Krausen Eco Luxe

Dulkių siurblys su vandeniu KRAUSEN ECO LUXE-  siurbimui ir oro valymui naudoja tik šią dvigubą filtraciją ir nereikalingi jokie papildomi keičiami filtrai, medžiaginiai ar popieriniai maišeliai. Vandens galia ir galingas dulkių siurblys, švara namuose!

379,00 € Reguliari kaina 473,75 € Kaina