Hot Deals
Visos kategorijos

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

  • Nauja

ZOE fermentuotas avižų gėrimo koncentratas SU ŠALTALANKIAIS, 0.75 L


Kaina: 12,00 €
Su PVM

ZOE fermentuotas avižų gėrimo koncentratas su šaltalankiais yra gėrimas, pagamintas iš fermentuotų avižų ir šaltalankių.Kiekis

  Elektronikos atliekų pridavimas

Buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų nemokamo pridavimo galimybės

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Avižos yra grūdai, kurie yra žinomi dėl savo maistinių medžiagų ir skaidulų turinio. Fermentuotos avižos yra avižos, kurios yra apdorotos specialiu fermentacijos procesu, siekiant padidinti jų maistinę vertę ir gerinti virškinamumą. Fermentacija padeda išardyti grūdus ir padidinti jų maistinių medžiagų įsisavinamumą organizme.

Šaltalankiai yra aliejinė augalų šeima, kurios sėklos yra žinomos dėl savo maistinių medžiagų ir sveikatos privalumų. Šaltalankiai gali būti šaltalankių aliejaus šaltinis, kuris gali būti turtingas omega-3 riebalų rūgštimis, antioksidantais ir kitomis naudingomis medžiagomis.

Kai abi šios sudedamosios dalys - fermentuotos avižos ir šaltalankiai - yra sujungiamos, gauname gėrimo koncentratą, kuris gali būti praskiestas vandeniu ar kita skysčiu prieš vartojimą. Šis gėrimas gali turėti gaivų skonį ir gali būti naudojamas kaip alternatyva ar papildymas kitų gėrimų, tokių kaip sultys ar arbata.

Būtent taip ZOE fermentuotas avižų gėrimo koncentratas su šaltalankiais yra pagamintas. Tačiau norint gauti išsamesnę informaciją apie specifinio produkto sudėtį, gamybos būdą ar kitas savybes, būtų geriausia kreiptis į gamintoją ar patikimus šaltinius, kad gautumėte tikslią informaciją apie šį konkrečią prekę.

Specifiniai kodai

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra (prašome prisijungti prie paskyros, ir palikti savo atsiliepimą)

Pateikite atsiliepimą

ZOE fermentuotas avižų gėrimo koncentratas SU ŠALTALANKIAIS, 0.75 L

ZOE fermentuotas avižų gėrimo koncentratas su šaltalankiais yra gėrimas, pagamintas iš fermentuotų avižų ir šaltalankių.

Pateikite atsiliepimą