Hot Deals
Visos kategorijos

Atsiliepimai

naujienlaiškis

10 € NUOLAIDA UŽSISAKYK MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUK 10€ NUOLAIDĄ* SEKANČIAM UŽSAKYMUI! AKTYVUOK NUOLAIDĄ!

Valymo garais sistema

Valymo garais sistema

Valymas garais-puikiai valo plyteles, langus, orkaites ir virykles, WC, dezinfekuoja ir atnaujina kilimus. Puikus pagalbininkas kiekvienai šeimininkei. Profesionalus garinis lygintuvas padės išlyginti vyro marškinius,švarkus, ploniausias palaidines, kabančias užuolaidas.

Valymas garais?

Valymas garais - tai valymo būdas, kai aukšto slėgio garais nuo paviršių ir audinių pašalinamas purvas, nešvarumai ir dėmės. Tai aplinkai nekenksmingas ir cheminių medžiagų nenaudojantis valymo būdas, kurį galima naudoti įvairiems paviršiams, įskaitant kilimus, apmušalus, plyteles ir kietmedžio grindis.

Valytuvai garais veikia kaitinant vandenį, kad susidarytų garai, ir tada naudojant garus dideliu slėgiu pašalinamas purvas, nešvarumai ir dėmės. Garų karštis ir slėgis padeda atpalaiduoti ir ištirpinti nešvarumus ir dėmes, todėl juos lengva pašalinti. Garų valytuvai taip pat gali naikinti bakterijas, mikrobus ir dulkių erkutes, todėl jie naudingi paviršiams valyti ir dezinfekuoti.

Yra įvairių tipų garų valytuvų, įskaitant rankinius valytuvus, kanistrinius valytuvus ir garų šluotas. Kiekvieno tipo valytuvai skirti konkrečioms valymo užduotims ir paviršiams valyti, todėl svarbu išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį valytuvą. Kai kurie garų valytuvai taip pat turi priedus ir aksesuarus, kuriuos galima naudoti konkretiems paviršiams ar sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti ir dezinfekuoti.

Valymas garais yra galingas ir veiksmingas valymo būdas, kuris gali sutaupyti jūsų laiko ir pastangų, nes nereikia naudoti aštrių cheminių medžiagų ir alkūnės riebalų.

Kaip pasirinkti valymo garais sistemą?

Renkantis valymo garais sistemą, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių:

Įrenginio tipą: Apsispręskite, kokio tipo valytuvas geriausiai atitinka jūsų poreikius: ar tai būtų rankinis valytuvas, ar kanistrinis valytuvas, ar garinė šluota.

Galia ir slėgis: Ieškokite valymo įrenginio, kurio galia ir slėgis būtų dideli, nes tai padės veiksmingiau pašalinti nešvarumus ir dėmes.

Vandens bako talpa: Įvertinkite vandens bako dydį ir tai, kaip dažnai jį reikės pripildyti. Didesnis rezervuaras reiškia, kad jį reikės pildyti rečiau.

Šildymo trukmė: Įvertinkite, kiek laiko reikia, kad valytuvas įkaistų ir pradėtų gaminti garus. Jei kaitinimo laikas trumpesnis, valymas bus efektyvesnis.

Priedai ir priedai: Įvertinkite, ar valytuvas turi priedų ir priedų, kuriais galima valyti tam tikrus paviršius ar sunkiai pasiekiamas vietas.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią valymo garais sistemą, su kuria valymas bus veiksmingesnis ir efektyvesnis.

Kuo skiriasi valymas garais nuo įprasto cheminio valymo?

Pagrindinis skirtumas tarp valymo garais ir įprastinio cheminio valymo yra paviršių ir audinių valymo būdas. Valant garais purvui, nešvarumams, purvui ir dėmėms šalinti naudojami aukšto slėgio garai, o įprastiniam cheminiam valymui naudojami įvairūs valymo chemikalai, tirpalai, plovikliai ir muilai.

Valymas garais yra aplinkai nekenksmingas ir cheminių medžiagų nenaudojantis valymo būdas, kurį galima naudoti įvairiems paviršiams, įskaitant kilimus, apmušalus, plyteles ir kietmedžio grindis, valyti. Naudojant karštį ir slėgį purvas ir dėmės atpalaiduojami ir ištirpinami, todėl juos lengva pašalinti. Be to, valymas garais gali sunaikinti bakterijas, mikrobus ir dulkių erkutes, todėl tai puikus pasirinkimas paviršiams dezinfekuoti.

Kita vertus, įprastiniam cheminiam valymui naudojami įvairūs valymo tirpalai, plovikliai ir muilai. Šie chemikalai gali būti šiurkštūs ir kenkti aplinkai bei juos naudojantiems žmonėms. Cheminiai valikliai taip pat netinka visiems paviršiams ir audiniams, o netinkamai naudojami gali padaryti žalos.

Nors valymas garais yra ekologiškesnė alternatyva, jis gali būti ne toks veiksmingas šalinant sunkias dėmes ir nešvarumus kaip cheminis valymas, nors tai gali būti geras pasirinkimas reguliariam priežiūros valymui. Kai kuriais atvejais, siekiant geriausių rezultatų, galima naudoti abiejų metodų derinį.

Ar valymas garais kenkia langams, plytelėms ir vonioms?

Valymas garais gali būti naudojamas langams, plytelėms ir vonioms valyti, tačiau svarbu žinoti, kad neteisingai atliktas valymas gali būti kenksmingas. Valymas garais, naudojant aukštą slėgį arba aukštą temperatūrą, gali pažeisti langų sandariklius ir rėmus, plytelių skiedinį ir vonių paviršių.

Norint išvengti langų ir rėmų pažeidimų, svarbu naudoti žemo slėgio nustatymą ir laikyti garų lazdelę bent 6 cm atstumu nuo stiklo.

Norint pažeisti plyteles ir skiedinį, svarbu naudoti žemo slėgio nustatymą ir garų lazdelę laikyti bent 4 cm atstumu nuo plytelių. Be to, garinant rekomenduojama naudoti mažą šepetėlį tarp plytelių - linijoms šveisti.

Voniai svarbu naudoti žemo slėgio nustatymą ir vengti per didelio garų kiekio ant vonios paviršiaus, nes tai gali pakenkti.

Taip pat svarbu naudoti tinkamo tipo antgalio priedą valomam paviršiui ir prieš valant visą paviršių išbandyti valymą garais mažame, nepastebimame plote, kad įsitikintumėte, jog karščio ir slėgio nustatymai yra tinkami ir nepadarys žalos.

Apskritai valymas garais yra galingas ir veiksmingas valymo būdas, tačiau svarbu jį naudoti teisingai, kad nebūtų pažeisti valomi paviršiai.

Plačiau
Garo valytuvas KRAUSEN Yellow Steam Garo valytuvas KRAUSEN Yellow Steam
-0,00 €

  Garais valymo sistema KRAUSEN Yellow Steam

  Ekologiškasis garo valytuvas KRAUSEN Yellow Steam labiausiai patiks tiems, kam svarbu visuomet švarūs namai. Ši valymo garu sistema išvalys Jūsų namus, visiškai nenaudodama cheminių medžiagų, vien suspausto garo pagalba.

  Kaina: 164,79 € Kaina
  Garo valytuvas KRAUSEN Blue Steam Garo valytuvas KRAUSEN Blue Steam
  -0,00 €

   Garais valymo sistema KRAUSEN Blue Steam

    Ekologiškasis garo valytuvas KRAUSEN Blue Steam labiausiai patiks tiems, kam svarbu visuomet švarūs namai. Ši valymo garu sistema išvalys Jūsų namus, visiškai nenaudodama cheminių medžiagų, vien suspausto garo pagalba.

   Kaina: 237,20 € Kaina
   Garo valytuvas su gariniu lygintuvu KRAUSEN Blue Steam 2 Garo valytuvas su gariniu lygintuvu KRAUSEN Blue Steam 2
   -28,96 €
   • -28,96 €

   Garais valymo sistema su lygintuvu KRAUSEN Blue Steam 2

    Dar galingesnis ir ekologiškesnis garo valytuvas KRAUSEN Blue Steam 2 labiausiai patiks tiems, kam svarbu visuomet švarūs namai. Ši valymo garu sistema išvalys Jūsų namus, visiškai nenaudodama cheminių medžiagų, vien suspausto garo pagalba.

   Kaina: 240,09 € Reguliari kaina 269,06 € Kaina

   Konsultacijos telefonu 8 698 70667  padėsime išsirinkti garais valymo sistemą jūsų namams. "Pakeiskite namų valymą garais - patogus, švarus ir be cheminių medžiagų!"